Mendos Jaluzi Panjur

Jaluzi Panjur iki ürünün etkili ve yaratıcı birleşimini sizlere sunmaktadır. Stor perde, ayarlanabilir lamelli panjur ve güneşlik gibi açılıp kapatılabilir. Panjur gibi istenilen pozisyonda lamellerin eğiminin ayarlanmasına olanak sağlanmaktadır.

Jaluzi Panjur, hava ve ışık girişini düzenlemek amacıyla, lamellerin oryantasyonunun arzu edilen pozisyonda ayarlanmasına imkan vermektedir. Lamellerin eş zamanlı oryantasyonunun hassas sistemi, ara pozisyonların sonsuz sayıda ayarlanabilmesine olanak sağlamaktadır. Jaluzi Panjur, 110°‘ye kadar ayarlanabilir tek jaluzi panjurdur.

GENİŞ EBAT BOYUTLAR
Alüminyum extrüzyon lamellerin çıta kısımları esnemeyi azaltmak amacıyla şekillendirilmiştir. Böylece hiçbir ekstra malzemeye gerek kalmadan (2500mm ‘ye kadar) tek parça montaj yapılabilir. 

GÜVENLİK
Tekerlekli ve yönlendirmeli mekanizma ekstra bir araç gereç olmadan storun yukarı kalkmasını ve lamellerin manuel olarak yön değiştirmesini engeller.

RENKLER
Jaluzi Panjur profilleri tüm RAL renkleri ve dekor efektleri için uygundur. Ayrıca profiller 12 farklı renkle desteklenen lamellerle birleştirilebilir.

EV OTOMASYONU
Somfy motor ev otomasyon sistemlerinde yüksek seviyede otomasyona ve kolay uyuma olanak sağlamaktadır. Uzaktan kontrol, açma ve kapamada tam kontrole ve ayarlama işlemlerine imkan sağlamaktadır. Akıllı telefonların android işletim sistemi sayesinde siz evden uzakta olsanız dahi panjurlarınızı çalıştırmanıza yardımcı olur.

AYARLANABİLİR
Jaluzi Panjur, hava ve ışık girişini düzenlemek amacıyla, lamellerin oryantasyonunun arzu edilen pozisyonda ayarlanmasına imkan vermektedir. Lamellerin eş zamanlı oryantasyonunun hassas sistemi, ara pozisyonların sonsuz sayıda ayarlanabilmesine olanak sağlamaktadır. Jaluzi Panjur, 110° ‘ye kadar ayarlanabilir lamelli tek jaluzi panjurdur.

Eğer pencerenizde elektrik hattı yoksa elektrik işlemleri size ait. Jaluzi panjur takılacak yerlere topraklama bulunan bir elektrik çekilmesi gerekmektedir.

Lamellerin aralarında kapalı durumdayken suyun içeri girmemesi için özel bir conta sistemi vardır.

Lameller boydan boya özel bir mil ile bağlıdır. bu millerin kenardaki raydan yönlendirmesiyle açılıp kapanmaktadır.

Jaluzi Panjur da 2 çeşit modelimiz mevcuttur. Bir tanesi sadece açık ve kapalı pozisyonda çalışırken diğer modelimiz 4 farklı açıda açılabilmektedir. Açıları görmek için tıklayınız.

Jaluzi panjur ister doğramaların üzerine ister pencere veya kapı boşluğuna isterseniz de alına yapılabilmektedir. Biz pencere boşluğuna montajı tavsiye ederiz. Böylece ilerde doğramaya müdahale edebilir, araya sineklik vb takabilirsiniz.

İşin teslimat aşaması şöyledir; talep geldikten kabaca ölçü bildirirsiniz. Bir ön görüşmeden sonra gerçek ölçüler alınmak üzere eve geliriz, ön görüşmeden ayrı herhangi ek bir iş ya da masraf çıkmadığı sürece ön görüşmedeki gibi anlaşma sağlanır. Bir miktar kapora istenir. Sözleşme yapılır. teslimat süresi en az 10 gün en fazla 20 gündür.

Mendos Jaluzi Panjur” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.