Mendos İnşaat Tadilat & Dekorasyon

Mendos Pen olarak sizlere artık tadilat dekorasyon konusunda da hizmet vermeye başladık. Marifetli usta kadromuzu aşağıda sizlerle paylaşıyorum. Evinizi tabandan tavana komple tadilattan geçirelim, gençleştirelim. Evinizin güzellik salonu Mendos Pen. Tadilat işinizi tek elden takip edelim. 10 tane usta ile uğraşmaktan daha uygun fiyata başınızı ağrıtmadan evinizin sorunlarını giderelim, tadilatınızı yapalım.

Öncelikle tadilat yapılacak olan ev ya da işyerinizi beraber inceleriz sonra neler yapacağımıza karar veririz. Malzeme tedariği konusunda ister malzemeyi siz tedarik edersiniz biz sadece işçiliğini yaparız. İsterseniz de malzeme dahil herşey bize ait olacak şekilde anlaşırız. Siz cebinizden çıkacak parayı bilirsiniz. İnşaatınızda tadilat yapılacak yerleri madde madde yazarız ve bitirileceği zamanı beraber anlaşırız.

Kendi bünyemizdeki ustalar, Sıva Ustası, Boya Ustası, Fayans Ustası, Duvar Öreme Ustası, Elektrik Ustası, Demir Ustası, Mutfak mobilya Ustası, Pvc Ustası, Alüminyum ustası, Laminant Ustası dır. Diğer konularda da dışarıdan anlaşma yaptığımız ustalar ile evinizin veya inşaat ınızın tüm tadilat işlerini yapıyoruz. Bir sorunuz varsa lütfen whatsapp tan iletişime geçin. İyi günler.

Mendos İnşaat Tadilat & Dekorasyon” üzerine 2 yorum

  1. Bende stropiyer , kartonpiyer , alçıpan alçı sıva ve boya işleri yapıyorum yardımım olursa sevinirim kadir Demirer 05355928654

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.