Mendos Isıcamlı Cam Balkon

Isıcamlı cam balkon sistemleri balkonunuzun ısısını korumak maksadıyla geliştirilmiş bir sistemdir. Diğer cam balkon sistemlerine göre %20-30 daha fazla ısı tasarrufu sağlar. Katlanır cam veya sürme olarak yapılabilmektedir. Çift camın arasına jaluzi sistemi uygulanabilir. Alüminyum renk seçenekleri mevcuttur.

Balkonunuz yaşanabilir bir hale gelir. Fiyat olarak m2 si 380 ₺ den başlayan fiyatlarımız mevcuttur. Fiyatlar alüminyum rengi, cam rengi, çalışma sistemi ve ilave edilecek aksesuarlar gibi seçeneklerle değişiklik göstermektedir.

Siz kapanacak alanı kabataslak ölçün ve bize kapalı bir dikdörtgen şeklinde whatsapp tan gönderin. İstediğiniz renk seçeneklerini belirtin, biz size fiyatını çıkaralım. Şartlarınıza uyması halinde yerinde keşif ücretsizdir. Diğer konuları beraber değerlendiririz.

Mendos Pen olarak her türlü Cam balkon, cam korkuluk, PVC Pencere Kapı sistemleri Alüminyum Korkuluk, Panjur, Sineklik ve Plastik ve alüminyuma ait diğer işler konusunda sizlerin yanındayız. Merak ettiğiniz bir şey olursa Whatsapp tan mesaj yazın. Aşağıdaki resim albümünden Çift Cam Cam balkon görsellerini inceleyebilirsiniz. İyi Günler dileriz. Mendos Pen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.