Mendos Zebra Perde Dünyası

Merhabalar. Sizlere Mendos Stor Zebra Perde modellerimizi sunuyoruz. Fethiye de uygun fiyat kalite ve zamanında hizmet ile Mendos Perde dünyası hizmetinizde. Zebra Stor perde modellerimizi web sitemiz üzerinden inceleyebilir ya da mağazamıza gelerek karteladan canlı olarak renk beğenebilirsiniz. Fethiye Zebra Perde Dünyası Mendos Perde. Fethiye Karaçulha çevreyolu üzerindeki adresimize muhakkak bekleriz. Zebra perde almak isterseniz arayınız ya da whatsapp üzerinden mesaj gönderin. Size muhakkak dönüş yapacağız. Şimdi aşağıda sunduğumuz zebra stor perde modellerimizi inceleyin. Kolay gelsin, görüşmek üzere bekleriz.

 *Kumaşlardaki tekstil görüntüsü korunup,canlı ve parlak renkler kullanılarak çift taraflı olarak kaplanmıştır.

 *Ürünümüz 1. sınıf kumaştır.

 *Mekanizma sistemleri 1.sınıf plastikten kullanılıyor olup ürün enine uygun mekanizmalar firmamız tarafından takılmaktadır.

 *240 cm eni geçen kumaşlarda ürünün bükülme yapmaması için 48 mm jumbo boru ve ağırlığı en aza indirecek rediktörlü mekanizma kullanmaktayız.

 *Ürünlerimizin etek çıtaları ve kasalar ,müşterilerimizin isteğine göre plastik veya alüminyum olarak yapılmaktadır.

 *Ürünlerimizin her biri üretim hattımızda kontrol edilmektedir.Böylece müşterilerimizin daha problemsiz montaj yapmalarını sağlamaktayız.

 *Müşterilerimizin isteğine göre etek oyma desenlerimiz mevcut olup, kumaş kaplı kasa, özel etek oyma veya çeşitli müşterilerimize özel ürünler çıkarabilmekteyiz.

 *Ürünlerimiz CNC makinalarda üretilmektedir.

 *Yurt dışı sevkiyatı yapacak müşterilerimiz için özel paketleme yapmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.