Mendos Tül Stor Perde

Merhaba saygıdeğer müşterilerimiz. Sizlere Mendos Tül Stor Perde modellerini sunmak için bu yazımı paylaşıyorum. Fethiye de teknolojik perde konusunda öncü firması olan Mendos Pen pencerelerinizi tül stor perdelerle süslesin. Uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Birbirinden güzel tül stor perdeler Fethiye Mendos Tül Stor Perde dünyası nda. Günün herhangi bir saatinde arayabilirsiniz. Mağazamız haftanın 6 günü açıktır. Uğrayıp modelleri ve renkleri canlı olarak görebilirsiniz. İstediğiniz ölçülerde Stor perde yapıyoruz. Stor perdeleri imalattan halka sunuyoruz. Stor perde çeşidimiz yeterince fazladır. Fethiye de teknolojik çözümler Mendos Stor Perde Dünyası nda. Stor perde fiyatı mız uygundur. İşçiliğimiz ve ürünlerimiz garantilidir. Şimdi Tül Stor Perde çeşitlerimizi inceleyiniz. Beğendiğiniz bir model olursa bizimle whatsapp aracılığı ile iletişime geçin. İyi günler diler mağazamıza da bekleriz.

 *Kumaşlardaki tekstil görüntüsü korunup,canlı ve parlak renkler kullanılarak çift taraflı olarak kaplanmıştır.

 *Ürünümüz 1. sınıf kumaştır.

 *Mekanizma sistemleri 1.sınıf plastikten kullanılıyor olup ürün enine uygun mekanizmalar firmamız tarafından takılmaktadır.

 *Ürünlerimizin etek çıtaları ve kasalar ,müşterilerimizin isteğine göre plastik veya alüminyum olarak yapılmaktadır.

 *Ürünlerimizin her biri üretim hattımızda kontrol edilmektedir.Böylece müşterilerimizin daha problemsiz montaj yapmalarını sağlamaktayız.

 *Müşterilerimizin isteğine göre etek oyma desenlerimiz mevcut olup, kumaş kaplı kasa, özel etek oyma veya çeşitli müşterilerimize özel ürünler çıkarabilmekteyiz.

 *Ürünlerimiz CNC makinalarda üretilmektedir.

 *Yurt dışı sevkiyatı yapacak müşterilerimiz için özel paketleme yapmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.