Müşterimize Panjurları Hayırlı Olsun

Merhaba değerli müşterilerimiz. Fethiye’den ismail abinin 9 ad panjuru montaja hazırdır. Müşterimizin bizi aramasına istinaden evinde keşif yaptık. Müşterimizin evine ekteki resimlerde görünen gizli panjur kutusu inşaat sırasında konmuş durumdaydı. Kutulara kadar elektrik çekilmiş bir durumdaydı. Unutmayın panjur kutunuzun dışarıdan görünmesini istemiyorsanız, bizi daha inşaat aşamasında arayınız, panjur kutularınızı biz koyalım. Çünkü bilmeyen birisi panjur kutusu koyarsa küçücük bir yanlışlık, sonra büyük problemlere sebep olabilmektedir.

Mendos Pen olarak sizlere panjur konusunda en iyi hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz. Motorlarımız 2 yıl garantilidir. Panjurlarda en fazla tercih edilen ve bilinen motor “Mosel” marka motoru tercih ediyoruz. Panjur motorları boyutları aynı olsa da güçleri farklı olmaktadır. Güç olarak “nm” birimi ile ölçülür. Mesela küçük bir pencereye 10nm gücünde bir motor kullanılırken büyük bir garaj kapısına 50nm-80nm arası bir motor takılması gerekmektedir. Yoksa motor haddinden fazla ağırlığı kaldırmaz ve sorun çıkar.

Panjur montaj aşamasında da önemli konular vardır. Mesela dikmelerin arasındaki mesafe kutudan çıkış hizasındaki ara mesafe ile tabandaki ara mesafe aynı olmalıdır. Duvardaki eğrilikleri dikmenin arkasından telafi etmek gerekmektedir. Yoksa aşırı rüzgarlı havalarda panjur lamelleri yan dikmelerden çıkabilmektedir. Lameller dikmelere en az 3cm girmesi gerekmektedir. Müşterimiz 55mm lik p.köpük dolgulu alüminyum lameli tercih etmiştir. Dolgulu lamel ısı izolasyonu gereken yerlerde son derece iyi bir çözümdür. Sadece güvenlik için ise saç ve dolgusuz lameller tercih edilebilir.

Fazla uzatmadan ismail abime bizi tercih ettikleri için çok teşekkür ederiz. Güvenlerine layık olmak boynumuzun borcudur. İnşallah ikinci bir alışverişte tekrar bizi tercih etmelerini sağlarız. Panjur konusunda sizin de sormak istediğiniz bir konu olursa lütfen whatsapp numaramıza mesaj gönderiniz. Teşekkürler eder iyi günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.