Müşterimize panjurumuz hayırlı olsun.

Değerli müşterimiz rahmi öğretmenimiz ve ailesine, motorlu kumandalı otomatik panjurumuzun montajını tamamladık. Müşterimize vermiş olduğumuz en geç sürenden 3 gün erken montaj yaptık. Müşterimizin pvc pencere doğraması vizon rengindeydi. Panjuru da vizon renkli ve sineklik yaptık oda vizon rengi oldu. daha fazla renk seçenekleri mevcuttur. Mağazamızda örnek panjurlarımızı inceleyebilir ve renk seçimi yapabilirsiniz. 2 yıl boyunca oluşabilecek arızalara karşı firmamız ücretsiz servis hizmeti vermektedir.

Panjur evinizi kötü hava şartlarından ve istenmeyen müsafirlerden korur. Kullandığımız motorun özelliği geri sarma özelliği olmayan motordur. Bunun yanında özel ilave güvenlik önlemleri mevcuttur. Hatta sadece firmamızın geliştirdiği özel elektrik devresinden oluşan kilit sistemimiz vardır. Bu sistem panjur firmalarının dahi kullanmadığı ilave bir elektriksel güvenlik sistemidir. İş yerlerindeki otomatik kepenk sistemlerinde uygulanması ilave fayda sağlayacaktır.

Müşterimize Kumandalı Otomatik Panjur konusunda Mendos Pen i seçtiği için teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanmasını dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.