Pvc Pencere Sistemleri

Plastik pencere kapı ofis sistemleri istediğiniz ölçülerde yapılmaktadır. Kaliteli ve garantili ürünler kullanmaktayız. PVC pencere ve kapılarda sürgülü ve ya menteşe sistem çift açılır şeklinde yapılabilmektedir. Cam sistemlerinde ısıcam kullanılmaktadır.

Fethiye de PVC konusunda EgePen Deceuninck markasıyla hizmet vermekteyiz. Önceliğimiz kalitedir. Lütfen ürünlerimizi içinde saç olmayan montajsız ve markası belli olmayan hazır PVC ürünleriyle karşılaştırmayın. Çok zenginseniz ve zamanınız bolsa aynı zamanda kapı pencere tamir ettirmekten hoşlanıyorsanız ucuz ürünleri tercih edebilirsiniz.

Bizim EgePen ürünümüz garantilidir. Contaları erimez, menteşeleri sarkmaz, karşılıkları kırılmaz kolları kopmaz, kapanmasında ve açılmasında sorun olmaz, duvardan açılmaz, içeriye yağmur ve hava sızdırmaz. Markanın yanında işçiliğe de önem veriyoruz. Pencere ve kapıları terazili yapmak ilerki zamanlarda pencerenin açılıp kapanmasında çıkabilecek sorunları gidermektedir. Uygulanan silikon mastik işlemleri su sızdırmazlığını sağlamaktadır.

Fethiye de Seydikemerde, Göcek ve yakın çevrede hizmet vermekteyiz. İşletmemiz Fethiye dedir. Bir sorunuz olursa whatsapp tan yazabilirsiniz. İyi günler dileriz.