Zip Perde- Balkon Perdesi

Merhaba değerli müşterimiz. web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Mendos Pen fethiye, dalaman, ortaca, seydikemer, kaş, kalkan ve yakın bölgede zip perde konusunda hizmetinizde. Sizlere bu yazımda zip perdeyi tanıtmaya çalışacağım.

Zip perde panjur gibi dış cepheye montajı yapılır, evinizi güneşten veya sineklerde korur. Motorlu, kumandalı ve düğmeli olarak çalıştırılabilir. Kumaşı hava geçirgenliğine sahiptir. Güneşe yağmura ve dış etmenlere dayanıklıdır. Zip perde taktığınız bir pencereye ayrıca sineklik takmanıza gerek kalmaz. Daha uzun ömürlüdür. Tamiri ve bakımı mümkündür.

Kullanım alanları, balkonlar, pencereler, restoranlar, kafeler ve işyerleri güneş gören ön camlarına uygulanabilir. Cam tavan kış bahçesi gibi yerler de de tavana uygulanabilir.

Aşağıda zip perde ile ilgili resimleri sizlere sundum. Zip perde konusunda sormak istediğiniz bir şey olursa aramaktan çekinmeyin. Sizlerle konuşmaktan memnun oluruz. Whatsapp tan yazarsanız muhakkak dönüş yaparız. İyi günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.